Інвестуйте в Україну: комплексна допомога іноземним інвесторам
Переваги України для інвестування
Послуга «Інвестуйте в Україну» (від пошуку потенційного об’єкту інвестування до державної реєстрації іноземних інвестицій)
Послуга «Безпечне інвестування» (звіт про існування та надійність Вашого контрагента)
Сьогодні країни Східної Європи є одним з найпривабливіших місць в світі для прямих та портфельних інвестицій з безліччю чудових можливостей для розвитку та розширення бізнесу. Серед цих країн Україна, безумовно, посідає одну з провідних позицій. Цьому сприяє:
Розвинута економіка та визнана конкурентоздатність
Перебуваючи у складі СРСР Україна належала до головних гравців радянської економіки, враховуючи ті величезні обсяги промислової та сільськогосподарської продукції Радянського Союзу, які випускались в нашій країні. Нині Україна належить до країн із висококонкурентною, зростаючою економікою та, на думку експертів, найближчим часом стане однією із найсильніших країн Східної Європи та СНД.
Україна є країною багатою на природні ресурси, зокрема, на корисні копалини та інші важливі джерела енергії, такі як кам’яне вугілля, гідроенергетику, сировину для гірничо-металургійного комплексу тощо. Їй належить одна з найбільших галузей чорної і кольорової металургії, яка забезпечує випуск чавуну, сталі та труб. Український клімат дуже сприятливий, а ґрунти найбагатші у світі, що створює прекрасні можливості для агробізнесу. Саме тому, Україна є одним з найбільших світових виробників пшениці, цукру, м’ясних та молочних продуктів.
На сьогодні, Україна є одним із 40 головних експортерів у світі (основним експортними товарами є пшениця, сталь і добрива). Зовнішня торгівля України складає більш ніж 50% ВВП, відіграючи вирішальну роль в економічному зростанні і розвитку країни. Зовнішня торгівля України (експорт та імпорт) домінує будівельними товарами, металом, продукцією хімічної промисловості, текстилем, транспортним обладнанням та сільськогосподарською продукцією. Україна торгує в основному з Європейським Союзом та новими незалежними державами. З набуттям членства в Світовій організації торгівлі торговельна політика країни базується на принципах вільної торгівлі шляхом розвитку експорту та скорочення бар’єрів для імпорту.
Географічне сусідство із найбільш впливовою економікою у світі дає значний поштовх і для розвитку української економіки. В останні роки, багато європейських компаній залучають для здійснення свого бізнесу виробничі потужності України. Багато іноземних компаній обирають об’єктами для інвестицій в Україні цілий ряд галузей та видів діяльності (головним чином, легку та харчову промисловість, сільське господарство, будівництво, інформаційні технології та зв’язок, фармацевтику та виготовлення медичного обладнання). На стадії становлення зараз нові галузі виробництва високотехнологічних товарів та послуг, а відтак для іноземних інвесторів з’явились можливості вкладати в дослідження і розвиток сучасних технологій.
Україна уклала велику кількість угод про вільну торгівлю, зокрема, з країнами колишнього СРСР. Дуже важливо і те, що, як передбачається, з 2011 року ЄС та Україна візьмуть на себе спільні зобов’язання в рамках всеохоплюючої та поглибленої Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ), що скасує всі митні збори між сторонами. Це вказує на те, що у майбутньому зацікавленість до торгівлі та інвестицій в Україну буде тільки зростати.
Україні належить один з найбільш конкурентних ринків у світі з 50 мільйонами споживачів, чия конкурентноздатність уже широко визнана. Значними перевагами України є також висококваліфікована робоча сила із поміркованим рівнем оплати праці; конкурентний ринок товарів; розвиток найсучасніших наукових досліджень та технологій майбутнього; а також переваги від стратегічного географічного положення України між Європейським Союзом та Азією, що робить її транзитним вузлом для переміщення товарів по регіону та всьому світу.
Масове надходження прямих іноземних інвестицій
Серед основних видів діяльності Контрактової площі – сприяння розвитку торгівлі та залученню прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну, яка на теренах СНД залишається другою після Росії країною за рівнем інвестиційної привабливості з розрахунку ППІ на душу населення. Україна має найбільш ефективну економіку серед усіх країн СНД, а також Східної Європи та розглядається іноземними інвесторами як модель економічної стабільності. Головними інвесторами в Україну наразі є Кіпр, Нідерланди, Німеччина, Швейцарія, Сполучені Штати Америки та Японія.
Національне законодавство передбачає різноманітні форми заохочення та підтримки економічних інвестицій в Україну. Українська влада надає інвесторам такі гарантії: національний режим нарівні з резидентами, 10-річна гарантія незмінності інвестиційного законодавства, заборона націоналізувати, конфіскувати або заарештовувати інвестиції урядовими органами, компенсація усіх збитків, заподіяних інвесторові, право закрити справу й експатріювати отриманий дохід тощо.
Серед країн, що розвиваються, Україна є однією з чи не найбільш відкритою для торгівлі та прямих іноземних інвестицій. Навіть не зважаючи на світову фінансову кризу 2008-2009 років, обсяги надходження ПІІ в Україну різко зросли за останній час, головним чином, в землю, інформаційні та біо- технології, нафторозвідку та сферу надання послуг. І цей процес тільки набирає обертів!
Пільги для бізнесу та сучасне європейське законодавство
Політика українського уряду у сфері розвитку підприємництва включає зниження податкових ставок, підтримку приватних ініціатив та здійснення інвестицій в логістику, технології, освіту та інфраструктуру.
Вести підприємницьку діяльність простіше, ніж коли-небудь, і вона заохочується урядом (український податок на прибуток та ПДВ найнижчі в Європі, з можливістю переходу на єдиний податок). Законодавство в сфері захисту навколишнього середовища в кілька разів ліберальніше, ніж законодавство високорозвинених країн, що також має позитивний ефект на промисловість.
Українське інвестиційне законодавство відповідає сучасним міжнародним стандартам (Україна ратифікувала Угоду з торговельних аспектів інвестиційної діяльності (СОТ-ТРІМС), Конвенцію про врегулюванню інвестиційних суперечок між державами й громадянами інших країн (Вашингтон, 1965), Угоду про створення Центру з врегулювання інвестиційних суперечок (Сеул, 1966) та багато інших.
Сприятливе географічне положення та чудова транспортна інфраструктура
З огляду на надзвичайно сприятливе географічне положення Україна є в’їзним пунктом в країни Європи та Азії; вона контролює всі найбільші маршрути, а відтак, більшість товаропотоків. Водночас, Україна є воротами в країни СНД та Східної Європи. Значення такого географічного положення набуло додаткової важливості з огляду на розширення Європейського Союзу до 27 країн та особливо зросте після формування зони вільної торгівлі між ЄС та Україною, що призведе до утворення одного з найбільших перспективних транзитних вузлів у світі. Фактично, це дає змогу Україні перехопити торговельні потоки з/в Азію, ЄС та країни СНД.
Вітчизняна логістична інфраструктура – це ціла мережа інфраструктурних логістичних вузлів, які дозволили Україні розвинути свій транспортний сектор.
Морська торгівля добре розвинута і важливу роль в українській економіці відіграють порти (Україна має 18 морських портів з розвинутою інфраструктурою). Останні розширення Одеського, Південного та Іллічівського портів значним чином посилили їх потужність. Проте, інвестиції у логістичний сектор і досі залишаються вельми прибутковими.
Тому, якщо Ви бажаєте значно зменшити ділові витрати, збільшити конкурентні переваги компанії та бути на голову вище своїх конкурентів, інвестуйте в Україну.
Переглянути презентації про інвестиційні можливості в Україні:
Презентація 1 та Презентація 2
Для захисту інвестиційного проекту та одержання урядових гарантій, Ваша інвестиція підлягає реєстрації в органах місцевої влади. Тільки після реєстрації інвестиції Ви зможете користуватися національним режимом на рівні із резидентами та на 100% убезпечити її. Наша послуга «ІНВЕСТУЙТЕ В УКРАЇНУ» може стати Вам у нагоді. Вона включає в себе оцінку правового та регуляторного середовища інвестування та інфраструктури, визначення перспективного інвестиційного об’єкта, сприяння інвестиціям, а також реєстрацію Вашої інвестиції у державних органах. Наша ціль – позбавити клієнта будь-яких ускладнень та перешкод, що пов’язані із процесом інвестування. Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про інвестиційні можливості України, не вагаючись звертайтесь до нас.
Щоб замовити послугу «ІНВЕСТУЙТЕ В УКРАЇНУ», пишіть нам на info@kpl.net.ua
(обмін інформацією
між замовником та Контрактовою площею є суворо
конфіденційним)
Контрактова площа - Ваш ключ
до безмежних комерційних можливостей України!
Для того,
щоб не попастися на гачок шахраїв та не бути
обманутим нечесними підрядниками чи потенційними
партнерами, ЗАВЖДИ ПЕРЕВІРЯЙТЕ РЕАЛЬНИЙ СТАН
СВОГО ДІЛОВОГО ПАРТНЕРА! Контрактова
площа може допомогти Вам у перевірці потенційного
контрагента та уникнути фірм-одноденок. Одержання інформації про попередню
діяльність та досвід компанії - основа оцінки
ризиків при інвестуванні. Самостійне виконання таких функцій без належного досвіду може бути небезпечним та дорогим. Контрактова площа пропонує гарну альтернативу.
Щоб допомогти оцінити репутацію потенційного українського ділового партнера, наша послуга «БЕЗПЕЧНЕ ІНВЕСТУВАННЯ» має на меті надати Вам об'єктивний і детальний звіт про українські компанії, з якими Ви плануєте вести інвестиційні проекти або укладати правочини. Ми також проводимо дослідження фінансового стану компанії та надаємо важливу інформацію, отриману від органів влади, ділових контактів й інших законних джерел. Оскільки ми добре знаємо проблеми, з якими щодня доводиться стикатися іноземним компаніям в Україні, ми перш за все зосереджуємось на поінформованому прийнятті рішень та запобіганні виникненню помилок.
Наш досвід та широка направленість діяльності дозволяють нам надати детальний звіт, що включатиме:
• Існування й законність діяльності потенційного партнера;
• Рік заснування компанії;
• Номер підприємства у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України;
• Власники й засновники компанії, їх частки та керівництво;
• Дійсна адреса та контактні дані компанії;
• Відділення та дочірні підприємства (за наявності);
• Основна банківська та фінансова інформація, розмір статутного капіталу компанії;
• Сфери діяльності, основна продукція чи послуги, торгові марки;
• Базова маркетингова інформація, включно з показниками продажів і прибутку, а також можливі пасиви компанії;
• Судові рішення проти компанії (господарські, кримінальні, трудові, цивільні, адміністративні справи);
• Чи є компанія банкрутом, чи відкрито справу про визнання її банкрутом або її ліквідацію;
• Рівень довіри до компанії.
Унікальний досвід збору та перевірки комерційної інформації, а також сучасні ефективні методи її обробки, дозволяють нам підготувати висновок щодо надійності української компанії або фізичної особи, яких Ви обрали для ведення бізнесу, а також висновок щодо можливостей у обраному Вами секторі ринку. Ми завжди робимо наші висновки і рекомендації на основі ґрунтовного аналізу та глибинного вивчення усієї інформації про фірму-контрагента, що дозволяє нашим клієнтам приймати правильне рішення. На сьогодні наші клієнти - це широке коло фінансових установ та агенцій, інвестиційних банків, а також державні та приватні організації. Наші багаторічні контакти з українським діловим та промисловим середовищем, глибоке розуміння можливостей та ризиків певного ринку, дозволяє нам надати багато інформації, яка не доступна через відкриті джерела.
Термін виконання: протягом 5 робочих днів після одержання оплати.
Вартість – 2.500 грн. (Без прихованих витрат, всі збори й податки включено. Послуга включає особисте відвідання компанії нашим відповідальним спеціалістом. Стандартна вартість включає відвідання компаній, що розташовані у Києві або недалеко від нього. Додаткова плата буде нарахована за відвідання підприємств, які розташовані у іншій місцевості).
Послуга є ефективним і легким способом для Вас визначити поважних та надійних виробників, покупців або дистриб’юторів товарів.
Щоб замовити послугу «БЕЗПЕЧНЕ ІНВЕСТУВАННЯ» - звертайтеся info@kpl.net.ua
(Обмін інформацією між замовником та Контрактовою площею є суворо конфіденційним. Звіти готуються виключно для клієнтів та не розголошуються будь-якій третій стороні)
Чітке уявлення про діяльність та ділову репутацію Вашого потенційного ділового партнера, надає Вам можливість мінімізувати ризики та уникнути фінансових втрат! |