Контрактова площа
 
 
ТОРГУЙ ГЛОБАЛЬНО!
Контрактова площа
 

Спеціальна пропозиція. Продаж виробничого комплексу з готовою інфраструктурою й 9 гектарами землі в Україні (50 км від Румунії)
Продаж виробничого комплексу з готовою інфраструктурою й 9 гектарами землі в Україні (50 км від Румунії)

Через диверсифікацію виробництва, пропонуємо на продаж виробничий комплекс із готовою інфраструктурою й великим наділом землі. Право власності на всі споруди та земельну ділянку площею 8,7604 га цілісного майнового комплексу (надалі - «Комплекс») належить Продавцю.

Земельна ділянка обтяжень та сервітутів не має, право власності на неї підтверджується Державним актом про право власності на землю (кадастровий номер земельної ділянки 7322555700 01 004 0141).

Прихованих недоліків будинків і споруд не має, нікому іншому вони не відчужені, під забороною (арештом) і заставою (у тому числі податковою) не перебувають, судового спору щодо них, а також прав третіх осіб, як у межах, так і за межами України немає.

На території Комплексу в основному збережена інфраструктура комунікацій і систем забезпечення. Є окрема залізнична гілка, дві свердловини з водонапірною баштою, власна підстанція 3000 кВа. Підземні комунікації збережені й перебувають у задовільному стані.

Найменування будинків та споруд: офіс, прохідна, сушильне господарство, паркетний цех, 3 меблеві цехи, склад готової продукції, електропідстанція, компресорна станція, котельня, лісопильний цех, насосна станція, теплиця, операторська АЗС, медпункт, електроцех, станція забору конденсату, асфальтобетонна площадка, залізобетонна огорожа.

Комплекс має винятково зручне географічне розташування, на кордоні трьох суміжних областей: Чернівецька обл., Івано-Франківська і Хмельницька, 800 метрів до траси республіканського значення (Кам'янець-Подільський, Вінниця, Київ). До Чернівців - 25 км, до кордону з Румунією, Європейський Союз (пункт перетину кордону) - 50 км, до кордону з Молдавією (пункт перетину кордону) - 75 км. Адміністрація району зацікавлена у відродженні підприємства й готова створити найбільш сприятливі умови для відновлення й подальшого розвитку виробництва.

Комплекс ідеально підійде Інвестору для розвитку деревообробного бізнесу, створення транспортно-логістичного (дистриб'юторського) центру або митних ліцензійних складів для імпорту або консигнації товарів.

У випадку зацікавленості, будь ласка, пишіть на info@kpl.net.ua або телефонуйте 0502674177.

   
 
© ТОВ УкрРос 1993-2008. Всі права захищено.
 
 

Rambler's Top100